MAR-DOM M.MARCINKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Poprzednia nazwa : P.B. „MAR-DOM” Marian Marcinkowski, przekształcone w spółkę nastąpiło w dniu 01.06.2015 r. MAR-DOM to przedsiębiorstwo budowlane, które działa na rynku już od 1992 roku. Przedsiębiorstwo posiada szerokie możliwości realizacyjne obejmujące budownictwo jednorodzinne, wielorodzinne, hale, budownictwo przemysłowe, remonty obiektów, elewacje.

MAR-DOM zatrudnia około 20 pracowników stałych oraz kilkadziesiąt współpracujących podwykonawców w różnych specjalnościach między innymi  elektryków, cieśli, dekarzy i instalatorów. MAR-DOM stara się spełniać wszelkie oczekiwania i wymagania klientów. Potwierdzeniem rzetelności firmy i fachowości są Referencje oraz Złote Certyfikaty Przedsiębiorstwo FAIR-PLAY.

MAR-DOM otrzymało sporo cennych nagród i wyróżnień. Najbardziej znaczące to Regionalny Znak Towarowy "Wielkopolska Jakość" przyznany w 2000 r., Certyfikaty Przedsiębiorstwo FAIR PLAY otrzymane corocznie od 2001 a także Certyfikat Najwyższa Jakość oraz Dyplom Wojewody i Marszałka Województwa Wielkopolskiego "za rzetelność i solidność".

MAR-DOM to jedna z najbardziej solidnych firm budowlanych w Wielkopolsce, która stawia na jakość wykonania, terminowość, właściwą organizację i uczciwość. Te zalety znają i cenią wszyscy współpracownicy i partnerzy, którzy od lat są związani z firmą


Zapraszamy do współpracy!